להתנתק מבזק

מלאו טופס בקשה לניתוק מבזק עם פרטי בעל המנוי (המעודכנים במערכת בזק).
בזק חייבת לנתק את המנוי עד 3 ימי עסקים מקבלת הבקשה לניתוק.
אנא שמרו את עותק הבקשה להתנתק מבזק שקיבלתם לכתובת המייל שלכם.

אין ספק בכלל שחברת בזק היא אחת מהחברות המובילות ביותר בישראל בעולם התקשורת. בזק היום שולטת בכל מה שקשור לתשתית הטלפון והאינטרנט אצל כולנו בבתים ובעסקים.

עם זאת, יש משהו אחד שחברת בזק בהחלט יכולה להשתפר בו וזה הליך ההתנתקות מבזק. להתנתק מבזק לא ממש פשוט היום אבל בהחלט נחשב ליותר קל מהתנתקות מספקיות תקשורת אחרות. בזק נחשבת היום לאחת מהחברות עם שירות הלקוחות הטוב ביותר בישראל, היא גם מצוינת בכל מה שקשור לתמיכה הטכנית אצלה אבל בהחלט הם יכולים להקל על הלקוח יותר בהליך ההתנתקות.

ישנם לא מעט לקוחות שמעוניינים להתנתק מבזק או מכל ספקית תקשורת אחרת בכל יום, בכל שבוע או חודש. לבזק יש היום את קהל הלקוחות הגדול בישראל (אם מחשיבים את כל החברות שנמצאות תחת בזק יס ופלאפון) ועדיין אם הלקוח מעוניין להתנתק מהם, הוא צריך לעבור מסכת ייסורים עם מעבר בין נציג לנציג, המתנות ארוכות מאוד על הקו (נמוך יחסית לשאר החברות) והמתנה לנציג שימור שיחזור לתת מענה לבקשת הניתוק.

אנחנו חייבים להודות שמפידבקים מלקוחות כאלה ואחרים, מצאנו שהליך ההתנתקות מחברת בזק הרבה יותר קל ופשוט מאשר אצל חברות אחרות, אם אתם שולחים בקשה להתנתק מבזק, חוזרים אליכם מהר מאוד יחסית (אלינו חזרו לאחר 48 שעות מרגע שליחת הבקשה להתנתק מבזק) וגם מהר מאוד "מסכימים" לנתק אותך. כן זה עצוב להגיד אבל ישנן חברות אחרות שאתה צריך להתחנן שינתקו אותך וגם אחרי שאתה בטוח שהתנתקת, לא באמת ניתקו אותך.

אם אתם מעונייינים להתנתק מבזק או מכל ספק תקשורת אחר, אתם לא חייבים לעשות זאת דרך הטלפון, אתם לא צריכים להמתין שמנהל יחזור אליך ואתם לא צריכים להתעצבן שוב ושוב לאחר כל שיחה עם נציג שמבקש אינספור סיבות ל"למה אתם רוצים להתנתק מבזק".

להתנתק היום לוקח בדיוק דקה וחצי ובשני שלבים פשוטים וקלים, אתם בוחרים את החברה ממנה אתם מעוניינים להתנתק, לאחר מכן ממלאים טופס עם פרטים מלאים שלכם (הטופס חייב להיות מדוייק על פי הפרטים שרשומים במנוי אצל ספקית התקשורת כי אחרת הם לא מנתקים אותך ומתעלמים מהבקשה). לאחר מכן אתם פשוט לוחצים על "נתק אותי" והמערכת מעבירה בקשה לניתוק לפקס ולאימייל של החברה המיועדים לניתוק.  

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

מתחברים למנוי עיתון חדש

מתחברים לחברת ביטוח חדשה

מתחברים לחברת ברי מים חדשה

מחיר יקר מאוד! מומלץ לבדוק הצעות משאר החברות.

מחיר יקר, ממוצע ביחס לשירותי הטריפל בהוט ויס. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

מחיר קצת מעל הממוצע בשוק לשירותי הטריפל. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

מחיר ממוצע בשוק לשירותי הטריפל.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר מצוין, אם אתם מרוצים מהשירות.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה