טיפים לניתוק מספק התקשורת

ישנו קושי עצום היום להתנתק מחברות התקשורת, אם זה חברות הכבלים (הוט, סלקום, פרטנר) או חברות של תשתיות האינטרנט או ספקיות האינטרנט (בזק בינלאומי, הוט נט, סלקום, פרטנר ועוד מיני רבות). החברות לא מקלות עלינו הצרכנים בכל מה שקשור להתנתקות מהם, אנחנו עוברים לא מעט המתנות מורטות עצבים, מעברים בין נציגי שירות כאלה ואחרים ובסופו של דבר אומרים לנו שיחזור אלינו מנהל. לפעמים באמת חוזר מנהל ולפעמים לא חוזר.

אנחנו צריכים לשמור על איפוק וסבלנות בכל התהליך, סבירות מאוד גבוהה שייקח לנו לא מעט זמן להתנתק, ימים, שבועות ואולי אפילו יותר מזה. במקרים מסוימים אפילו החברה תמשיך לחייב אותנו גם לאחר שהתנתקנו ולאחר שהחזרנו את הציוד לחברה. לנו הצרכנים אין שליטה על מה שקורה בחברות התקשורת, התנהלות מאוד קשה עם נציגי שירות ושימור ומאבקים אינסופיים עד שמנתקים אותנו סופית

אנחנו רוצים לתת לכם מספר טיפים לניתוק מספק התקשורת, טיפים שבהחלט יעזרו להקל עליכם בכל תהליך הניתוק מספר התקשורת.

  1. תגישו בקשה לניתוק דרך אתר נתק אותי – אתם יכולים להגיש בקשה לניתוק בפחות מדקה דרך אתר נתק אותי www.natekoti.co.il. הבקשה עוברת באופן מידי למספר הפקס של ספקית התקשורת וגם לכתובת המייל לניתוק אצל החברה.

  2. שילחו בקשה לניתוק דרק מספר פקס – לכל ספק תקשורת יש מספר פקס המיועד לבקשה לניתוק. עליכם למלא את כל פרטי המנוי ולרשום מאיזה שירות אתם מעוניינים להתנתק ולפקסס לחברת התקשורת. החברה מחויבת להתייחס לבקשה לניתוק עד 48 שעות מרגע השליחה.

  3. שילחו בקשה לניתוק דרך שליחת מייל – לכל ספק תקשורת יש כתובת מייל שאפשר לשלוח לשם בקשות לניתוק, החברה מחויבת להתייחס לבקשה לניתוק עד 48 שעות מרגע השליחה.

  4. חייגו לספק התקשורת לאחר שליחת הבקשה לניתוק – אנו ממליצים תמיד לחייג לספק התקשורת לאחר 72 שעות מרגע שליחת הבקשה ולוודא שאכן ניתקו אתכם מהשירות!

  5. החזירו את הציוד של הספק ממנו התנתקתם – ברוב החברות (אפילו אצל כולן) אתם חייבים להחזיר את הציוד שיש אצלכם כמו ממירים, כבלים, מודמים וכו'. אם במידה ולא תחזירו אותם, סבירות מאוד גבוהה שהחברה תמשיך לחייב אתכם. זכרו זאת!

ההמלצה העיקרית היא לבצע את כל שלושת הדרכים שנתנו כאן להתנתקות מספר התקשורת וכמובן לנהל מעקב צמוד אחרי הליך ניתוק המנוי מהצד של החברה. אל תתעצלו, תהיו סבלניים כי אם תזניחו את הנושא, ימשיכו לחייב אתכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

מתחברים למנוי עיתון חדש

מתחברים לחברת ביטוח חדשה

מתחברים לחברת ברי מים חדשה

מחיר יקר מאוד! מומלץ לבדוק הצעות משאר החברות.

מחיר יקר, ממוצע ביחס לשירותי הטריפל בהוט ויס. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

מחיר קצת מעל הממוצע בשוק לשירותי הטריפל. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

מחיר ממוצע בשוק לשירותי הטריפל.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר מצוין, אם אתם מרוצים מהשירות.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה