עליית מחירים! מחיר נטפליקס בטריפל פרטנר, הגבוה ביותר בעולם

חברת פרטנר פרסמה בחודש שעבר את תעריף הטריפל כולל שירותי הנטפליקס אצלה והיא מביאה בשורה לא טובה עבור הלקוחות

פרטנר מוכרת את שירותי הנטפליקס בתוך חבילת הטריפל משנת 2017. צרכנים יכולים לרכוש את שירותי הנטפליקס כחלק מחבילת הטריפל של פרטנר ובכך להיות גם לקוחות של נטפליקס ולשלם רק לחברה אחת.
מחיר חבילת הטריפל כולל נטפליקס נשמר לאורך לא מעט זמן ובמקרים מסוימים חברת פרטנר אף סבסדה את עלות הנטפליקס עבור לקוחותיה.

בחודשים האחרונים ראינו עליית מחירים בחברות התקשורת הגדולות בשירותי הטלוויזיה בעיקר ומצטרפת גם חברת פרטנר כאשר מחיר שירותי הטלוויזיה עולה באופן משמעותי למי שירצה לרכוש גם את שירותי הנטפליקס ביחד. מחיר שאגב יקר יותר מהמחיר שהצרכן ישלם אם ירכוש את השירותים ישירות מנטפליקס.
חברת פרטנר ידועה כחברה עם מחירים נוחים מאוד בשירותי הטלוויזיה והטריפל לעומת המתחרים, אפשר להגיד שהמוצר שלהם הכי זול משאר חברות התקשורת הגדולות בישראל (יס, הוט, סלקום) והמוצר לא פחות טוב כאשר ישנה אפשרות לכלול את מנוי הנטפליקס בתוך החבילה וגם כאשר נפתחה לצרכנים האפשרות לרכוש את ערוצי הספורט של צ'רלטון. מה שלא היה קיים עד לפני מס חודשים.

את השינוי במחיר ירגישו כמובן הלקוחות החדשים שירצו להצטרף לשירותי חברת פרטנר, אין משמעות לעליית המחירים (כרגע) אצל הלקוחות הקיימים של החברה. מה שיכול להשתנות בהמשך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה