סלקום ניתוק

באתר נתק אותי תוכלו להתנתק בראש שקט מחברת סלקום. סלקום ניתוק הפך להיות קל יותר ויותר בשנה האחרונה עם המון קנסות ועיצומים שקיבלו חברות התקשורת כאשר הקשו על הצרכנים להתנתק מהן.

היום אפשר להגיד ש סלקום ניתוק מטפלים בבקשות לניתוק שמתקבלות מאתר נתק אותי והנציגים מטפלים בבקשות לניתוק ברמה שירותית גבוהה מאוד וחזרה מהירה ללקוח המבקש להתנתק.

במספר שלבים מהירים תוכלו גם אתם להתנתק מסלקום בקלות, ב סלקום ניתוק מהיר ובכל השירותים שתבקשו להתנתק: שירותי הטלוויזיה, שירותי האינטרנט (סיבים או לא סיבים אופטיים סלקום) וכמובן משירותי הסלולר של החברה.

כנסו לאתר נתק אותי ותוכלו לבחור סלקום ניתוק כאשר תלחצו על הלוגו של חברת סלקום. לאחר לחיצה על לוגו החברה, תוכלו למלות טופס בקשה לניתוק סלקום ניתוק שבה תכניסו את כל הפרטים האמיתיים שלכם בדיוק כפי שהם מופיעים בחברה שממנה אתם מתנתקים ולאחר מכן אתם לוחצים “שלח”.

אפשר להגיד שבשלב הזה אתם סיימתם את חלקכם בהליך הניתוק מסלקום וכל מה שנשאר לכם לעשות זה רק לדאוג להחזרת הציוד לחברת סלקום. התנתקות מסלקום קלה מאוד בהשוואה לחברות אחרות ואתם יכולים להחזיר גם באופן עצמאי את ציוד החברה על מנת למנוע חיובי יתר בגין הציוד שלהם.

כמה דברים מאוד חשובים כאשר אתם מתנתקים מסלקום, סלקום ניתוק המנוי חייב להיות עד 3 ימי עסקים מקבלת הבקשה. זה אומר שגם אם הם לא ניתקו אתכם והמשיכו לחייב, הם יהיו חייבים לתת החזר בגין התקופה שהמשיכו לחייב שהיא מעבר ל 3 ימי עסקים מקבלת הבקשה לניתוק.

אם חברת סלקום לא חייגה אליכם, אל תישארו אדישים. פשוט לחייג אל שירות לקוחות חברת סלקום ולדרוש ניתוק המנוי במיידי, סלקום ניתוק יש מחלקת ניתוקים והם עושים עבודה טובה מאוד וינתקו את המנוי שלכם לבקשתכם ובלי הרבה המתנות וויכוחים או שכנועים.

דבר אחרון ומאוד חשוב,

אתר נתק אותי אינו מתחייב לכך שחברת סלקום תנתק את המנוי, אתם מקבלים אסמכתא למייל שהיא עותק של הבקשה לניתוק מסלקום ועליכם לשמור אותה כי היא תוכל לשמש אתכם בעתיד אם במידה וחברת סלקום המשיכה לחייב אתכם והתעלמה מהבקשה לניתוק שקיבלו מאתר נתק אותי.

רגע אחד לפני שאתם מנותקים

שלא תישארו בלי טלוויזיה או אינטרנט בבית...

מאילו חברות תרצו לקבל הצעת הצטרפות

מחיר יקר, ממוצע ביחס לשירותי הטריפל בהוט ויס. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מחיר מצוין, אם אתם מרוצים מהשירות.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר ממוצע בשוק לשירותי הטריפל.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר קצת מעל הממוצע בשוק לשירותי הטריפל. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

מחיר יקר מאוד! מומלץ לבדוק הצעות משאר החברות.

קבלו הצעת הצטרפות

מתחברים לחברת ברי מים חדשה

מתחברים לחברת ביטוח חדשה

מתחברים למנוי עיתון חדש

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה