נתק

אתר נתק אותי מקנה לכם הצרכנים את האפשרות להתנתק בצורה קלה מאוד מספקית התקשורת איתה אתם עובדים. אתם יכולים לבצע נתק מחברת הכבלים שאיתה אתם עובדים, אתם יכולים לבצע נתק מתשתית האינטרנט שאליה אתם מחוברים או להתנתק מחברת הסלולר שאיתה אתם עובדים.

לכל ספקית תקשורת יש אימייל ומספר פקס לניתוק, אתם כצרכן יכולים ורשאים לשלוח בקשה לניתוק לפקס או לאימייל של אותה החברה, הבקשה שאתם שולחים צריכה להיות מסודרת על פי סדר בקשה לניתוק וחובה שכל הפרטים שאני רושמים בבקשה לנתק יהיו נכונים כולל 4 ספרות אחרונות של אמצעי תשלום שאיתו אתם משלמים על המנוי, פרטים מלאים על עצמכם כולל ת”ז, אתם צריכים לציין את השירות שממנו אתם מעוניינים להתנתק ולשלוח את הבקשה בצורה מסודרת לפקס או לאימייל הנכונים של החברה שמיועדים לניתוק.

רובם של הצרכנים אינם מכירים באופציית ההתנתקות הזאת, הם לא מודעים למייל או למספר הפקס הישיר של הספקיות שאפשר לשלוח לשם בקשות לניתוק והן מחויבות לנתק את המנוי עד 48 שעות מרגע הבקשה.
למרות שהמידע הזה מפורסם בכל אתר של ספקית תקשורת (כמעט אצל כולן), עדיין הן פחות היו רוצות שנשתמש בשיטה הזאת על מנת להתנתק מהן. בגלל שהניתוק קל ופשוט.

באתר נתק אותי, תוכלו לבצע מספר פעולות פשוטות ולגרום לניתוק המנוי שלכם באופן כמעט מידי ומכל ספקית תקשורת. אתר נתק אותי אינו מתחייב שחברת התקשורת תנתק אתכם אבל אתם בהחלט צריכים לשמור את מייל ההתנתקות שלכם שזהו בעצם האסמכתא שלכם לבקשת הניתוק.

בחרו כבר עכשיו את החברה שממנה אתם מעוניינים להתנתק, מלאו את טופס ההתנתקות באופן מדויק ועל פי פרטיו של מי שרשום עליו המנוי כולל 4 ספרות אחרונות של כרטיס האשראי שממנו שולם המנוי, לחצו על נתק עכשיו. אתם ממש קרובים לניתוק, עכשיו תקבלו 4 ספרות אימות לכתובת המייל שלכם, את הספרות הללו אתם צריכים להזין באתר. לאחר ביצוע הפעולה הזאת – תישלח בקשה דרך אתר נתק אותי גם לפקס של הספקית וגם לכתובת המייל שלהם לניתוק המנוי.

ספקית התקשורת אמורה לחייג אליכם עד 48 שעות מרגע שליחת הבקשה ולעבור אתכם על הדברים.

רגע אחד לפני שאתם מנותקים

שלא תישארו בלי טלוויזיה או אינטרנט בבית...

מאילו חברות תרצו לקבל הצעת הצטרפות

מחיר יקר, ממוצע ביחס לשירותי הטריפל בהוט ויס. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מחיר מצוין, אם אתם מרוצים מהשירות.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר ממוצע בשוק לשירותי הטריפל.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר קצת מעל הממוצע בשוק לשירותי הטריפל. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

מחיר יקר מאוד! מומלץ לבדוק הצעות משאר החברות.

קבלו הצעת הצטרפות

מתחברים לחברת ברי מים חדשה

מתחברים לחברת ביטוח חדשה

מתחברים למנוי עיתון חדש

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה