נתק אותי

אתר נתק אותי הוקם על מנת לתת לגולשים את האפשרות לניתוק מהיר מספקיות התקשורת, בלי להמתין על הקו, בלי טרטורים של נציגים כאלה ואחרים ובלי עצבים מיותרים.

ספקיות התקשורת עושות חיים מאוד קשים לצרכנים בעת בקשת הניתוק, המתנות ארוכות מאוד לנציגים, נציגים שמעבירים אותך מאחד לשני בשביל להתיש אותך ולבזבז לך את הזמן, מעבר לשיחות מנהל שאף פעם לא חוזרים אליך או שחוזרים אליך הרבה זמן לאחר הבקשה ובקיצור, החברות עושות הכל בשביל למנוע ממך להתנתק מהן, בכל מחיר.

אתר נתק אותי מאפשר לך להתנתק ממגוון רחב של ספקיות תקשורת מובילות בישראל, חברות כמו סלקום, הוט, פרטנק, פלאפון ועוד מגוון חברות טלוויזיה, אינטרנט, טלפון וסלולר שאתה יכול להתנתק מהן בשני שלבם פשוטים מאוד דרך אתר נתק אותי.

באתר נתק אותי אנחנו מעניקים לך את האפשרות להגיש בקשה להתנתקות דרך הפקס של ספקית התקשורת. לאחר שתמלא את טופס ההתנתקות באתר נתק אותי, תלחץ על כפתור נתק אותי ומיד ישלח פקס למספר הפקס לניתוק אצל ספקית התקשורת שממנה אתה מעוניין להתנתק.

על פי חוק התקשורת, ספקית התקשורת מחויבת לנתק אותך עד 48 שעות מרגע קבלת הפקס עם בקשת הניתוק שלך. מה שבפועל קורה זה שספקית התקשורת מקבלת את הבקשה לניתוק והיא יוצרת עם הלקוח המבקש קשר טלפוני ומנסה באותה הנקודה לשמר את אותו הלקוח. בד”כ מי שיחזור אליכם יהיה ממחלקת “שימור לקוחות” באותה החברה ואותו נציג או נציגה יידעו לתת לכם הצעה הרבה יותר טובה מזו שקיבלתם לפני כן.

חשוב לציין שישנן חברות שבוחרות להתעלם מבקשת הניתוק, לפעמים בכוונה ולפעמים בלי כוונה. אם טעיתם בפרטים שהזנתם בטופס הבקשה להתנתקות, החברה תתעלם מהבקשה ותגנוז אותה ולכן עליכם לוודא שהפרטים אותם אתם מזינים בבקשת הניתוק באתר נתק אותי הם נכונים ובדיוק על פי המנוי שיש לכם אצל אותה ספקית תקשורת.

אנו ממליצים לשמור את טופס הניתוק תמיד אתכם לכל מקרה וממליצים אפילו לחייג לספקית התקשורת ממנה אתם מתנתקים על מנת לוודא שבאמת נותקתם מהשירות ושהם קיבלו את הפקס עם בקשת הניתוק מאתר נתק אותי.

רגע אחד לפני שאתם מנותקים

שלא תישארו בלי טלוויזיה או אינטרנט בבית...

מאילו חברות תרצו לקבל הצעת הצטרפות

מחיר יקר, ממוצע ביחס לשירותי הטריפל בהוט ויס. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מחיר מצוין, אם אתם מרוצים מהשירות.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר ממוצע בשוק לשירותי הטריפל.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר קצת מעל הממוצע בשוק לשירותי הטריפל. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

מחיר יקר מאוד! מומלץ לבדוק הצעות משאר החברות.

קבלו הצעת הצטרפות

מתחברים לחברת ברי מים חדשה

מתחברים לחברת ביטוח חדשה

מתחברים למנוי עיתון חדש

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה