להתנתק מספק התקשורת

כולנו ניסינו להתנתק באיזשהו שלב בחיינו מספקית התקשורת איתה אנחנו עובדים ונתקלנו בקשיים מטורפים. ספקיות התקשורת עם זה טלוויזיה, סלולר או אינטרנט מקשות על הצרכן את הניתוק בכל דרך אפשרית ובמיוחד כאשר הצרכן מנסה לעשות זאת דרך שיחת טלפון פשוטה לשירות הלקוחות של החברה.

היום על מנת להתנתק מאחת מחברות התקשורת, אנחנו צריכים לחייג, להמתין לא מעט זמן על הקו (אצל כולן!) וגם כאשר נציגת השירות עונה לנו, אנחנו נתקלים באטימות מצידה, בבקשה להסבר “למה אנחנו רוצים להתנתק” וכל הסבר שלא ניתן להם, לא יספק את אותה נציגה. בקיצור, אין שום סיכוי להתנתק בשיחת הטלפון הראשונה.
לאחר ההסבר לאותה נציגה ולאחר שתציגו את כל הסיבות שלכם ל”למה אני רוצה להתנתק”, היא תנסה בכל מחיר ובמשפטים מגוחכים להשאיר אותך כלקוח ובמקרה הטוב היא תגיד לך “יחזור אליך נציג לניתוק עד 72 שעות מרגע השיחה”. רוב הסיכויים שלא יחזור אליך אף אחד לניתוק ההתקשרות, מקסימום יחזור אליך נציג “שימור” שינסה לשחד אותך במספר הטבות בשביל להישאר לקוח. לא תמיד זה עוזר.

לאחר שנציג השימור יחייג אליכם ואם במידה ולא הסכמתם להישאר בחברה ועדיין אתם מעוניינים בניתוק אותו ספק תקשורת, אותו נציג שימור יגיד לכם ש”עד 72 שעות יחייג אליכם נציג לאיסוף הציוד” – ברוב המקרים גם זאת דרך נוספת למשוך זמן ובעצם יחייג אליכם ויגיע אליכם נציג שימור לקוחות ולא באמת מישהו לקחת את הציוד. את הציוד אתם תחזירו לבד.

היום ישנה דרך נוספת להתנתק מספק התקשורת והיא בעצם אתר www.natekoti.co.il, באתר תוכלו לבחור את החברה ממנה אתם מעוניינים להתנתק, למלא טופס מאוד קצר עם הפרטים שלכם ובלחיצת כפתור אחת לשלוח פקס ניתוק לספקית התקשורת.

לאחר שספקית התקשורת מקבלת את קבלת הניתוק מכם, היא מחויבת על פי חוק התקשורת לנתק אתכם עד 48 שעות מרגע הפנייה. מה שקורה בפועל, הספקית מנתקת אתכם וחוזרת אליכם טלפונית לאחר 72 שעות בניסיון להחזיר אתכם.

אין ספק שקשה מאוד להתנתק מספק התקשורת אבל צריך לדעת איך לבצע זאת בצורה יעילה ובלי לבזבז זמן יקר ולא מעט עצבים במרדף אחריהם ובשיחות עם נציגים כאלה ואחרים. מומלץ להיכנס לאתר ולהתנתק דרכנו בשני שלבים פשוטים וקלים שיעשו לכם את החיים הרבה יותר קלים.

רגע אחד לפני שאתם מנותקים

שלא תישארו בלי טלוויזיה או אינטרנט בבית...

מאילו חברות תרצו לקבל הצעת הצטרפות

מחיר יקר, ממוצע ביחס לשירותי הטריפל בהוט ויס. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מחיר מצוין, אם אתם מרוצים מהשירות.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר ממוצע בשוק לשירותי הטריפל.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר קצת מעל הממוצע בשוק לשירותי הטריפל. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

מחיר יקר מאוד! מומלץ לבדוק הצעות משאר החברות.

קבלו הצעת הצטרפות

מתחברים לחברת ברי מים חדשה

מתחברים לחברת ביטוח חדשה

מתחברים למנוי עיתון חדש

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה