להתנתק מסלקום

אינספור סיפורים נשמעים כל יום בין חברים, משפחה וברחבי הרשת של אנשים שמעוניינים להתנתק מסלקום ומכל מני סיבות שונות ומגוונות. החל מבעיות קליטת הסלולר, בעיות בטלוויזיה, באינטרנט, בעיות של חשבוניות עם טעויות שהלקוח חויב הרבה מעבר למה שהיה צריך להיות מחויב בחשבונית ועד ללקוחות שמעוניינים לגוון ולעבור לחברה אחרת, אם זה בטלוויזיה, סלולר או באינטרנט.

הקושי של להתנתק מסלקום הוא לא פחות ולא יותר קשה מלהתנתק מכל ספקית תקשורת אחרת שיש היום בשוק, אם זאת פרטנר, הוט, פלאפון, יס וכו’. ספקיות התקשורת מקשות על הלקוחות בבקשת ההתנתקות, אם זה זמני המתנה ארוכים מאוד בטלפון, אם זה שמעבירים אותך מנציג לנציג או בעצם לנציג מנהל או משמר, או משמר שטח. כל פעם יש סיפור אחר של לקוחות שמטורטרים בלי סוף כאשר הם מביעים עניין להתנתק מסלקום.
לא מספיק כל אלו, גם כאשר הלקוח מתנתק ומאשרים לו את הניתוק, נשאר העניין של הציוד שישנו אצלך בבית. ממירים, שלטים, ראוטר, מודם של סלקום שצריך להחזיר לנקודת החזרת הציוד שלהם. צריכים לתאם תור, לעמוד בתורים ארוכים ולבסוף גם אחרי שאתה מחזיר את הציוד, מקבל אישור על זה שהחזרת את הציוד, עדיין עדיין יש לקוחות שסלקום ממשיכה לחייב אותם.

האפשרות הטובה ביותר היום להתנתק מסלקום או מכל ספקית תקשורת אחרת היא דרך אתר נתק אותי – www.natekoti.co.il, דרך האתר אתם בעצם ממלאים טופס מאוד פשוט של כל הפרטים שלכם ועם השירות שממנו אתם מעוניינים להתנתק, לאחר סיום מילוי טופס ההתנתקות מסלקום, ספקית התקשורת (סלקום) מקבלת פקס לניתוק עם כל הפרטים שמילאתם בטופס באתר.

ספקית התקשורת מחויבת על פי חוק לנתק אתכם מהשירותים שביקשתם עד 48 שעות מרגע קבלת הפקס מכם. אם הפרטים בפקס אינם נכונים, סביר להניח שספקית התקשורת תתעלם מהפקס שקיבלו ואפילו לא יחייגו אליכם.

אנו ממליצים תמיד לחייג אל ספקית התקשורת שממנה התנתקתם, במקרה הזה סלקום ולוודא שאכן ניתקו אתכם מהשירותים. מומלץ לאסוף את הציוד של הספקית שממנה התנתקתם ולבדוק היכן אתם יכולים להחזיר את הציוד, המידע הזה ניתן באתר הספקית בד”כ ותוכלו למצוא את הסניף הקרוב ביותר לביתכם.

חשוב מאוד לשמור כל אסמכתא או הקלטת שיחה שלכם עם הנציגים, לשמור את העותק של הבקשה לניתוק ואת הקלטת השיחה עם הנציגים.

רגע אחד לפני שאתם מנותקים

שלא תישארו בלי טלוויזיה או אינטרנט בבית...

מאילו חברות תרצו לקבל הצעת הצטרפות

מחיר יקר, ממוצע ביחס לשירותי הטריפל בהוט ויס. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מחיר מצוין, אם אתם מרוצים מהשירות.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר ממוצע בשוק לשירותי הטריפל.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר קצת מעל הממוצע בשוק לשירותי הטריפל. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

מחיר יקר מאוד! מומלץ לבדוק הצעות משאר החברות.

קבלו הצעת הצטרפות

מתחברים לחברת ברי מים חדשה

מתחברים לחברת ביטוח חדשה

מתחברים למנוי עיתון חדש

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה