להתנתק מיס

אחת מחברות הכבלים המובילות היום בשוק התקשורת היא ללא ספק חברת יס. ליס היום יש קרוב לחצי מיליון לקוחות פעילים בטלוויזיה שלהם שנחשבת לאחת מהמובילות בתחום מבחינת תוכן, שירות ואיכות צפייה. עם זאת, גם על חברת יס הקושי בהתנתקות חל וסיפורים רבים נשמעים על הקושי להתנתק מיס מלקוחות רבים שניסו וחוו קשיים בנושא.

לקוחות שמעוניינים היום להתנתק מיס צריכים לחייג לשירות הלקוחות של יס ולהתחיל ולתת הסברים על מהי הסיבה שאני מעוניין להתנתק מיס. לאחר שנתתם את הסיבה להתנתקות שלכם, אתם תתבקשו לנתק את השיחה ושמנהל יחזור אליכם עד 72 שעות משיחת הטלפון והבקשה שלכם.
בפעמים מסוימות אתם תחכו ותחכו לשיחת מנהל ויש סבירות שלא תקבלו אותה או שתקבלו אותה מאוחר ממה שסוכם אתכם, בפעמים אחרות יחזור אליכם מנהל וימשיך אתכם את הליך הבקשה שלכם להתנתק מיס.

נציג השימור שיחייג אליכם לאחר הבקשה לניתוק יהיה בד”כ ממחלקת שימור לקוחות ואותו הנציג יעשה באמת הכל על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר ואפילו לשנות לכם את החבילה עליה אתם משלמים. בחלק מהפעמים אותו נציג שימור יצליח לשמר אתכם ובפעמים אחרות הוא לא ממש יצליח ולא ממש תהיה לו ברירה אלא להעביר בקשה סופית לניתוק המנוי שלכם מיס.

אנו ממליצים על דרך אחרת היום להתנתק מיס, אתם לא צריכים יותר לחייג לשירות הלקוחות, להמתין על הקו לא מעט זמן ולעבור בין נציגים. יש לכם אופציה מושלמת להתנתק מיס והיא באמצעות אתר נתק אותי.

האתר נותן לכם אפשרות להתנתק מיס בשני שלבים קלים מאוד, לחצו על הלוגו של יס בעמוד הראשי של האתר, מלאו את טופס ההתנתקות מיס, לחצו על כפתור “נתק אותי”, לאחר מכן תקבלו לאימייל שלכם קוד בן 4 ספרות שאותו אתם צריכים להזין באתר על מנת לאמת שזה אתם באמת, לאחר מספר שניות תקבלו עותק של הבקשה שלכם לניתוק שהועברה לספקית התקשורת במקרה הזה יס גם דרך הפקס וגם דרך האימייל שלהם לניתוק.

להתנתק מיס לא קל אבל בהחלט אפשר לעשות את זה בקלות דרך אתר נתק אותי.

רגע אחד לפני שאתם מנותקים

שלא תישארו בלי טלוויזיה או אינטרנט בבית...

מאילו חברות תרצו לקבל הצעת הצטרפות

מחיר יקר, ממוצע ביחס לשירותי הטריפל בהוט ויס. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מחיר מצוין, אם אתם מרוצים מהשירות.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר ממוצע בשוק לשירותי הטריפל.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר קצת מעל הממוצע בשוק לשירותי הטריפל. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

מחיר יקר מאוד! מומלץ לבדוק הצעות משאר החברות.

קבלו הצעת הצטרפות

מתחברים לחברת ברי מים חדשה

מתחברים לחברת ביטוח חדשה

מתחברים למנוי עיתון חדש

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה