להתנתק מהוט

**טור דעה**

יסכימו איתנו לא מעט צרכנים בעולם התקשורת, אם זה לקוחות בכבלים, באינטרנט תשתית או טלפון של חברת הוט שאחד הדברים הקשים ביותר עבורם היה (או יהיה חחח) זה להתנתק מהוט.

להתנתק מהוט היום נחשב לאחד מהדברים היותר קשים לעשות למרות שחברת הוט שיפרה מאוד את שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית אצלה. בשביל להתנתק מהוט בימים אלו, אתם צריכים ליצור קשר עם שירות הלקוחות, לבקש את ניתוק המנוי שלכם ולאחר מכן אתם תעברו בד”כ מסכת המתנות ומעברים מנציג לנציג, למנהל או משמר עד שלבסוף רובכם תתייאשו מהתהליך הארוך והמייגע.

אפשר להבין מצג אחד את חברת הוט שרוצה בכל מחיר לשמר את הלקוחות שלה אבל מצד שני תהליך ההתנתקות מהוט לא יכול להיות כל כך ארוך ומייגע עבור הלקוח שהוא היחיד שנפגע מכל הסחבת הזאת.

היום יש לכם אפשרות קלה ובטוחה להתנתק מהוט, כל שעליהם לעשות זה להיכנס לעמוד הבית של אתר נתק אותי, ללחוץ על החברה HOT שממנה אתם מעוניינים להתנתק ולאחר מכן עליכם למלות את טופס ההתנתקות בדיוק על פי הפרטים הנכונים והאמיתיים שלכם. צעד מאוד חשוב שיעזור לכם להתנתק מהוט הוא לוודא שאתם רושמים את כל הפרטים הנכונים שלכם בבקשה לניתוק ושאתם שומרים את עותק הניתוק אצלכם במייל. תוכלו בהמשך להשתמש בו על מנת להוכיח ששלחתם בקשה לניתוק מאותה החברה.

אתר נתק אותי לא מתחייב לכך שספקית התקשורת תנתק אתכם לאחר שליחת הבקשה לניתוק ולכן אנו ממליצים תמיד לחייג לספקית ולוודא שניתקו אתכם או אפילו שהם קיבלו את הפקס לניתוק עם הפרטים שלכם.

להתנתק מהוט אכן קשה אך לא בלתי אפשרי, מהניסיון שלנו, לאחר שתשלחו את בקשת הניתוק, חברת HOT וכל ספקית תקשורת אחרת תנסה ליצור אתכם קשר ותנסה לשמר אתכם בכל מחיר על מנת שלא תתנתקו מהם. לפעמים הן מצליחות עם הצעה ממש אטרקטיבית ולפעמים הן לא מצליחות בגלל שהלקוח עבר חווית שירות גרועה.

רגע אחד לפני שאתם מנותקים

שלא תישארו בלי טלוויזיה או אינטרנט בבית...

מאילו חברות תרצו לקבל הצעת הצטרפות

מחיר יקר, ממוצע ביחס לשירותי הטריפל בהוט ויס. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מחיר מצוין, אם אתם מרוצים מהשירות.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר ממוצע בשוק לשירותי הטריפל.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר קצת מעל הממוצע בשוק לשירותי הטריפל. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

מחיר יקר מאוד! מומלץ לבדוק הצעות משאר החברות.

קבלו הצעת הצטרפות

מתחברים לחברת ברי מים חדשה

מתחברים לחברת ביטוח חדשה

מתחברים למנוי עיתון חדש

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה