התנתקות מחברות התקשורת

התנתקות מחברות התקשורת היא בהחלט לא דבר פשוט. במשך לא מעט שנים, חברות התקשורת היו מקשות על התנתקות צרכנים מהשירותים השונים שלהם. התנתקות משירותי הטלוויזיה, התנתקות משירותי האינטרנט או התנתקות משירותי הסלולר.

כאשר צרכן היה מבקש להתנתק מחברת התקשורת, הוא היה נתקל בקשיים מרובים בכל תהליך ההתנתקות מהחברה. קושי בלתפוס את שירות הלקוחות, קושי בשיחה אל מול נציגים קשוחים שלא מפסיקים לנסות ולשכנע את הצרכן לבטל את ההתנתקות שביקשה ומנסים לפתות עם הצעות שימור וגם לאחר שהצרכן יחליט שהוא מעוניין להמשיך בהתנתקות, עדיין הנציג ייתן לו מענה של “יחזרו אליך תוך מספר ימי עסקים”.

דרך אתר נתק אותי אתם יכולים להיות בטוחים שכל הניתוקים שנשלחים דרך האתר עם בקשת התנתקות שלכם מגיעות ליעדן והחברות מחויבות לטפל בכל הבקשות לניתוק שמגיעות מהאתר ולטפל בהן על פי חוק הגנת הצרכן.

הליך התנתקות היום הוא הרבה יותר פשוט ונוח כאשר אתם הצרכנים בסך הכל צריכים למלות טופס בקשה לניתוק ואתר נתק אותי עושה את כל השאר בהליך התנתקות שאמור להיות קל כאשר חברת התקשורת היא זאת שתחייג אליכם על מנת לאשר אתכם את ניתוק המנוי ולתאם אתכם איסוף ציוד.

אנו ממליצים להשתמש באתר נתק אותי, לבצע את כל הליך ה התנתקות כמו שאנו ממליצים ולשמור את עותק הבקשה לניתוק שאולי תצטרכו אותו בהמשך הליך ה התנתקות.

עוד מומלץ, אל תשבו ותחכו לחברת התקשורת שתבוא לקחת את ציוד שלהם, אנו ממליצים כחלק מהליך ההתנתקות, לקחת בעצמכם את ציוד החברה לנקודת השירות הקרובה אליכם (שאותה תוכלו למצוא באתר החברה) ושם תקבלו גם אסמכתא על התנתקות המנוי שלכם מהחברה ואותה גם כן חשוב מאוד לשמור כי יכול להיות שפתאום תצוץ איזושהי דרישה מצד חברות התקשורת לחוב כלשהו (קרה לא מעט).

מוזמנים לפנות אלינו במידה ואתם צריכים עזרה בהליך הניתוק אל מול חברת התקשורת, צוות אתר נתק אותי ישמח לעזור לכם במידת היכולת.

התנתקות מחברות התקשורת, נתק אותי, נתק

רגע אחד לפני שאתם מנותקים

שלא תישארו בלי טלוויזיה או אינטרנט בבית...

מאילו חברות תרצו לקבל הצעת הצטרפות

מחיר יקר, ממוצע ביחס לשירותי הטריפל בהוט ויס. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מחיר מצוין, אם אתם מרוצים מהשירות.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר ממוצע בשוק לשירותי הטריפל.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר קצת מעל הממוצע בשוק לשירותי הטריפל. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

מחיר יקר מאוד! מומלץ לבדוק הצעות משאר החברות.

קבלו הצעת הצטרפות

מתחברים לחברת ברי מים חדשה

מתחברים לחברת ביטוח חדשה

מתחברים למנוי עיתון חדש

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה