השוואת מחירים סלולר

חברות תקשורת רבות מספקות כיום שירותי סלולר בטכנולוגיה מתקדמת ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. באתר נתק אותי תוכלו לבחור להתחבר לחברת סלולר מועדפת בלחיצת כפתור. השוואת מחירים בין חברות הסלולר השונות תראה, כי טווח המחירים דומה בכולן וההבדלים ביניהן הוא בעיקר בחבילות המוצעות ללקוח – חבילת זמני שיחות חודשית ונפח גלישת אינטרנט משתנה.  

השוואת מחירים חברות סלולר

חברות רבות מספקות כיום שירותי תקשורת סלולריים, כמו סלקום, פרטנר, רמי לוי, גולן טלקום, 012 ונוספות. מחקר השוואת מחירים של חברות סלולר יראה, כי המחיר הממוצע אותן מציעות החברות הוא 20 עד 50 ₪ עבור חבילה חודשית של שיחות ואינטרנט. המחירים עבור שירותי הסלולר משתנים בהתאם לחבילת השיחות החודשית ונפח הגלישה באינטרנט.

איזה חברת סלולר כדאי לבחור?

כיום כל חברות התקשורת, המספקות שירות שיחות וגלישת אינטרנט בסלולר, עושות שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום, כך שבחירה בכל אחת מהן תענה על כל הצרכים הדרושים. ההבדל בין חברות הסלולר השונות הוא בחבילות המוצעות – זמן כולל של שיחות יוצאות וחבילות גלישת אינטרנט חודשיים.

נתק אותי מחברת סלולר

ניתוק מחברת סלולר מעולם לא היה פשוט יותר! באתר נתק אותי תוכלו לבחור להתנתק מכל חברת סלולר אליה אתם מחוברים. באתר תוכלו למצוא את חברת הסלולר, למלא טופס פרטים קצר ולשלוח את הבקשה בלחיצת כפתור אחת. חברת הסלולר מחויבת לבצע את הניתוק תוך שלושה ימי עסקים מרגע שקיבלה את הבקשה.

מעבר לחברת תקשורת אחרת לאחר ביצוע השוואת מחירים בין החברות השונות ובדיקת החבילות יחד עם התנאים המוצעים, תוכלו לבחור להתחבר לחברת הסלולר המתאימה ביותר עבורכם. באתר נתק אותי תוכלו לעשות את המעבר מחברת סלולר אחת ולהתחבר לחברה אחרת במינימום זמן ומאמץ.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה