השוואת מחירים כבלים

היום כמעט כל משפחה בוחרת ליהנות מחוויית צפייה איכותית ומהירה, המשלבת טכנולוגיה חכמה ומתקדמת בטלוויזיה הביתית. חברות הכבלים מציעות מגוון רחב של ערוצים, סרטים וסדרות מהארץ והעולם באיכות HD מעולה. כל הפרטים אודות חברות הכבלים השונות בהמשך.   

איזה חברת כבלים לבחור?

ספקיות הכבלים השונות, כמו סלקום, YES או HOT, מציעות ללקוחותיהן מגוון חבילות הכוללות ערוצי טלוויזיה ומבחר סרטים וסדרות. הבחירה בחברת הכבלים תלויה בתוכן החבילות המוצעות והמחיר הכולל של השירותים. עבור חוויית צפייה יוצאת דופן, מומלץ להשוות בין החבילות השונות ולרכוש את חבילת הצפייה המתאימה ביותר.

השוואת מחירים כבלים

צריכת התוכן הוויזואלי השתנתה בשנים האחרונות ומלבד חברות הטלוויזיה והכבלים המוכרות, כמו HOT או YES, אנשים רבים משתמשים באתרים המציעים חוויית צפייה בסרטים, סדרות, חדשות העולם ונוספים. טווח המחירים של החברות או אתרי האינטרנט נע בין 39 ₪ לחודש בממוצע ועד ל- 299 ₪ והוא משתנה בהתאם לשירות המוצע.

חבילות טריפל: כבלים, אינטרנט וטלפון קווי

חבילות הטריפל אותן מציעות חברות התקשורת, כוללות מספר שירותים ולרוב יציעו חבילת ערוצי צפייה לטלוויזיה, אינטרנט וטלפון קווי. חברות התקשורת בזק, סלקום, פרטנר TV, YES ו- HOT מציעות חבילות טריפל ללקוחותיהן. החברות השונות בדרך כלל יציעו את חבילות הטריפל בתשלום מוזל יותר עבור שלושת השירותים יחד. טווח המחירים משתנה בהתאם לחבילות השונות המוצעות והוא נע בין 159 ל- 259 ₪ לחודש בממוצע.

נתק אותי מחברת כבלים

באתר נתק אותי תוכלו לבחור להתנתק מחברת הכבלים אליה אתם מחוברים בקלות ובלחיצת כפתור אחת. כדי להתנתק בחרו את חברת הכבלים, מלאו טופס פרטים קצר ושלחו את הבקשה. חברת הכבלים מחויבת לבצע את הניתוק תוך 3 ימי עסקים מרגע שקיבלה את הבקשה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה