השוואת מחירים אינטרנט

השימוש היום יומי והאוטומטי כמעט באינטרנט בכל רגע נתון, מציב טכנולוגיה מפותחת של תשתיות רשת כמעט בכל מקום. חברות התקשורת השונות מציעות שירותי גלישה במהירות ונפח חודשי משתנים, כמו גם מגוון חבילות תקשורת מותאמות לשימוש ביתי או עסקי במחירים אטרקטיביים. המשיכו לקרוא כדי לדעת את כל הפרטים על ספקיות אינטרנט.

השוואת מחירים אינטרנט ביתי

חברות התקשורת בזק, פרטנר, סלקום, HOT, אקספון ונוספות, מציעות מגוון חבילות אינטרנט עם נפח ומהירות גלישה חודשיים משתנים. החברות השונות מציעות חבילות בסיסיות של עד 40 מגה גלישה חודשית וחבילות עם נפחי גלישה גבוהים יותר של 500 ו – 1000 מגה לחודש. טווח המחירים הממוצע נע בין 59 ₪ לחודש ועד ל- 160 ₪. המחירים בדרך כלל כוללים השכרת ציוד טכנולוגי נלווה, כמו ראוטר, מודם, מגדילי טווח קליטה ונוספים.

איזה ספקית אינטרנט מומלץ לבחור?

כיום, ספקיות האינטרנט מציעות חווית גלישה מעולה במהירות מצוינת. החברות השונות מציעות מגוון חבילות גלישה, במהירויות שונות ונפחי גלישה חודשיים משתנים. מומלץ לבצע השוואת מחירים, כמו גם לבחון את החבילות השונות המוצעות ולבחור להתחבר לחברת התקשורת המתאימה ביותר עבור הצרכים. באתר נתק אותי תוכלו לבחור להתחבר לחברת תקשורת המציעה שירותי אינטרנט בתנאים ומחירים אטרקטיביים, המותאמים לשימוש ביתי או עסקי.

נתק אותי מספקית אינטרנט

באתר נתק אותי תוכלו לבחור להתנתק מכל ספקית אינטרנט אליה אתם מחוברים באמצעות מילוי טופס פרטים קצר ושליחת הבקשה בלחיצת כפתור אחת. חברת התקשורת מחויבת להגיב ולבצע את הניתוק תוך שלושה ימי עסקים מהרגע שנתקבלה הבקשה. במידה והחברה אינה מנתקת את השירות לבקשת הלקוח, יוכל לתבוע פיצויים עד סכום כולל של 10,000 ₪ בהתאם לעמידה בתנאי ההתקשרות בין הצדדים ומדיניות החברה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה