אתר נתק אותי או אתר נתק

מתקבלות לא מעט שאלות מצרכנים על ההבדלים בין אתר נתק אותי לבין אתר נתק ונשמח לפרט על ההבדלים הגדולים בין שני האתרים.

אתר נתק פועל וקיים משנת 2015 (בערך) והוא משמש כפלטפורמה לשליחת בקשות לניתוק מחברות התקשורת בישראל. אתר נתק לא נותן שירות לקוחות לצרכנים המבקשים להתנתק, לא תקבלו מענה מנציג שירות לקוחות אתר נתק וגם לא תוכלו לבקש עותק של הבקשה לניתוק כאשר לא קיבלתם אותה למייל שלכם או כאשר חברת התקשורת מתכחשת שקיבלה את בקשה זו.

החיסרון הבולט בשימוש באתר נתק הוא שאתם לא מקבלים ליווי בהליך הניתוק. חשוב מאוד שהצרכן יקבל ליווי והסבר טלפוני על הליך הניתוק ואם במידה ולא ניתקו אותו או שהוא צריך להילחם עבור זיכוי, הצרכן לא יקבל זאת מאתר נתק.

בשימוש הצרכן באתר נתק אותי, הלקוח יקבל ליווי טלפוני והסבר מדויק על הליך הניתוק אל מול חברת התקשורת. אנו גם מוודאים שהחברה תיצור איתך קשר ועושים הכל על מנת שיצירת הקשר עם הצרכן תהיה עד שעה משליחת הבקשה לניתוק.

אתר נתק אותי מלווה כל לקוח המבקש להתנתק, האתר שולח באופן אוטומטי את הבקשה לניתוק גם באמצעות הפקס וגם באמצעות מייל לספקית התקשורת והיא מחויבת לנתק את המנוי עד 3 ימי עסקים משליחת הבקשה.

מעבר לעזרה בהליך הניתוק, אתר נתק אותי שם לעצמו מטרה לעשות "סדר" בתלונות הצרכנים בשוק התקשורת ואנחנו משתדלים לעזור ללקוחות המתקשים בהתנהלות מול חברות התקשורת לפתור תלונות צרכנים באמצעות קשר ישיר עם החברות. זה עובד והחברות מטפלות בתלונות הצרכנים.

אתר נתק אותי ילווה כל לקוח הצריך עזרה ויעניק שירות לקוחות גם באמצעות האתר, עמוד הפייסבוק/אינסטגרם או וואטסאפ. אנחנו זמינים בכל הפלטפורמות המוכרות ומעניקים שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר בנושאים שאנו יכולים לעזור לצרכן.

חברות התקשורת מתייחסות לכל בקשות הניתוק, גם מאתר נתק אותי וגם מאתר נתק מלבד בקשות לניתוק שנשלחות עם פרטים שגואים וכאן החברה רשאית להתעלם מהבקשה לניתוק.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה