איך להתנתק מיס?

יס היא חברת תקשורת המציעה ללקוחותיה חווית צפייה מגוונת בטלוויזיה וכבלים. כיום ניתן לבצע השוואה בין חברות הכבלים השונות ולבחור את חבילת הצפייה המתאימה והמשתלמת ביותר. באתר נתק אותי ניתן לבחור להתחבר לחברת כבלים בקלות ובתוך זמן קצר. באתר גם ניתן להתנתק מיס או מכל חברת כבלים אליה מחוברים בלחיצת כפתור!  

איך מתנתקים מיס?

יס היא חברת תקשורת המספקת שירותי טלוויזיה וכבלים לאלפי מנויים מדי חודש. על מנת להתנתק מהשירותים של החברה יש אפשרות לפנות ישירות ליס במספר דרכים, כמו אימייל, טלפון או פקס או, שאפשר להתנתק ישירות דרך אתר נתק אותי, למלא טופס פרטים קצר ולשלוח את הבקשה להתנתק.

מה קורה אם יס לא מנתקת אותי?

חברות התקשורת מתבקשות לנתק כל לקוח, אם הוא מעוניין בכך. יס מחויבת לבצע את הניתוק תוך 3 ימי עסקים מרגע שנתקבלה הבקשה בחברה. במידה וחברת יס לא תבצע את הניתוק על פי תנאי המדיניות, יוכל הלקוח לתבוע סכום פיצויים של עד 10,000 ₪ בגין הפרת זכויות ניתוק מהחברה.

השוואת מחירים כבלים

חברת הכבלים יס וחברות נוספות, כמו הוט וסלקום TV, מציעות מגוון חבילות צפייה ללקוחותיהן. המחירים של שירות הכבלים משתנה בהתאם לחבילה אותה רוכש הלקוח, והוא נע בין 69 ₪ בממוצע לחודש ועד ל- 300 ₪, כולל השכרת ציוד טכנולוגי נלווה, כמו ממירים, שלטים ועוד.

איזה חברת כבלים כדאי לבחור?

חברות הכבלים מציעות חווית טלוויזיה מעולה ללקוחותיהן בטכנולוגיית צפייה מתקדמת. יס וחברות התקשורת השונות מציעות מגוון מסלולים וחבילות צפייה בערוצים, סרטים וסדרות – הטובים ביותר מהארץ והעולם. מומלץ לבצע השוואת מחירים ולבחור את חבילת הצפייה המתאימה ביותר עבור הצרכים האישיים או העסקיים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה