איך להתנתק מחברות התקשורת בישראל? נתק אותי

אחד הדברים הקשים ביותר היום בישראל זה להתנתק מחברות התקשורת. חברות הטלוויזיה, אינטרנט וסלולר מקשות על הצרכנים ומסרבלות את הליך הניתוק שאמור להיות ממש פשוט, בדיוק כמו הליך החיבור לחברה חדשה.

באתר נתק אותי תוכלו בעצם להתנתק בקלות מחברות התקשורת בישראל תוך מספר צעדים מאוד פשוטים:

  1. בחירת החברה ממנה אתם מעוניינים להתנתק.
  2. מילוי בקשה לניתוק עם פרטי בעל המנוי שאותו אתם מעוניינים לנתק.

לאחר מילוי הפרטים, אתר נתק אותי שולח באופן אוטומטי את הבקשה לניתוק לפקס/מייל של חברת התקשורת ומעכשיו הכדור פשוט עובר אליהם.

חברת התקשורת חייבת לנתק את המנוי עד 3 ימי עסקים מקבלת הבקשה לניתוק. הם גם ייצרו אתכם קשר טלפוני בפרק הזמן הזה על מנת להבין למה אתם מתנתקים ואף ינסו להשאיר אתכם מחוברים לחברה עם הצעת שימור שתהיה זולה משמעותית ממה שאתם משלמים היום.

אם חברת התקשורת לא חייגה אליכם בפרק הזמן הזה, חשוב שאתם תצרו איתם קשר על מנת לוודא שהמנוי נותק ושהחיובים עצרו ובנוסף לא פחות חשוב, לתאם איסוף ציוד.

אנחנו יכולים להמליץ לכם לא לחכות לשיחת הטלפון מחברת התקשורת ופשוט להחזיר את הציוד של החברה ממנה אתם מתנתקים לנקודת השירות הקרובה אליכם. ברגע שאתם מחזירים את הציוד, אתם מקבלים אסמכתא של החזרת ציוד ובכך סיימתם את התקשרותכם עם החברה.

מאוד חשוב,

חברת התקשורת חייבת לנתק את המנוי ולעצור חיובים עד 3 ימי עסקים מקבלת הבקשה לניתוק. זה אומר שגם אם הם לא חזרו אליכם טלפונית בפרק הזמן הזה, אתם עדיין יכולים וצריכים לדרוש ניתוק מנוי מהתאריך המדויק שהם היו חייבים לנתק ולדרוש אף זיכוי. אם חברת התקשורת לא ניתקה את המנוי והמשיכה לחייב, אתם יכולים לתבוע אותה ולקבל פיצוי כספי ללא הוכחת נזק.

הליך הניתוק מאתר נתק אותי מאוד פשוט, כל בקשה לניתוק מגיעה לחברת התקשורת והן מטפלות בבקשות אלא אם הפרטים בבקשה לניתוק אינם נכונים. חשוב שהפרטים בבקשה לניתוק יהיו מדויקים בדיוק על פי שם בעל המנוי שאתם מנתקים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

מחיר יקר מאוד! מומלץ לבדוק הצעות משאר החברות.

מחיר יקר, ממוצע ביחס לשירותי הטריפל בהוט ויס. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

מחיר קצת מעל הממוצע בשוק לשירותי הטריפל. מומלץ לשמוע הצעות משאר החברות.

מחיר ממוצע בשוק לשירותי הטריפל.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

מחיר מצוין, אם אתם מרוצים מהשירות.
אם מרוצים מהשירות, מומלץ להישאר במחיר זה.

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעת הצטרפות

קבלו הצעות הצטרפות שמתאימות רק לכם!

מלאו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

Open chat
1
מעוניין בעזרה?
היי , אני מעוניין בעזרה בניתוק מספקית התקשורת / קבלת הצעת הצטרפות חדשה